נטוורקינג נשים בהאוס

תכירי חברות לדרך... בהאוס

 

נשים עושות עסקים אחרת ומשנות תוך כדי כך את תפיסת המציאות לגבי עסקים בכלל. אנחנו מאמינות ויודעות לעשות שיתופי פעולה, מבינות איך לייצר חיבורים חדשים, יודעות לפרגן, להכיר, לקלוט מהר את היתרונות של הצד השני ולבצע מגוון משימות ופרוייקטים ביחד, במהירות וביעילות ובלי אגו.

 

בעולם העסקי קוראים לתכונה הזו נטוורקינג נשים. נטוורקינג מפרגן, יעיל ואפקטיבי. נטוורקינג שכולו שלנו. בשביל לעשות את זה נכון, את צריכה לפגוש עוד נשים. נשות עסקים מכל התחומים שרוצות ויכולות לייצר שיתופי פעולה יעילים איתך וככה העסק שלך יגדל ויתפתח. בחלל המשותף של ההאוס החדש ברמת השרון את מוזמנת לפגוש נשים שדומות לך. כאלה שרוצות לעשות איתך עסקים.

 

ההאוס החדש בנוי משני מפלסים מפנקים וחללים מרווחים שמתאימים בדיוק לעסק שלך, לקליניקה או למשרד, לשימוש שלך וגם של העובדים שלך. ההאוס כולל, מטבח גדול, שיתופי, מאובזר, נקי ומפנק לשתייה חמה או קרה ולארוחות קלות בישיבה או עמידה ליד האי, לבד או בצוותא עם חברות חדשות איתם תפתחי את המושג - נטוורקינג נשים. בוסף, בהאוס קיימים חללים נוספים שבהם תוכלי לעבוד, להכיר ולשוחח, מרפסת גדולה ומוארת, משרדים קטנים ומעוצבים לעבודה, ספרייה, פינות ישיבה מעוצבות, חנות POPUP מתחלפת עם פריטים ועוד.

 

החזון שלנו הוא ליצור מקום מאפשר ומכיל לנטוורקינג נשים, מקום מכיל, מטופח, מקצועי, מוקפד, מעניין, צבעוני ושמח. מקום שבו כיף לעבוד בשעות היום ובכלל ומקום שהופך אחר הצהריים ובערב למקום בילוי שלך ובשבילך. מקום שבו תוכלי ליהנות מקורסים מרתקים, מסדנאות והעשרות מאתגרות, מאירועים מיוחדים, ממפגשים חברתיים ומהרצאות מעשירות ובנוסף לפגוש לברות חדשות, חברות לדרך ולעבודה חברות שאיתן תוכלי ליצור ולשתף פעולה בשיתוף פעולה ייחודי - נטוורקינג נשים.

 

בתהליך הזה, את פוגשת לא רק נשים חדשות אלא זוכה להכיר צדדים חדשים ומרתקים בעצמך. בואי להכיר מקום חדש בשבילך והמון חברות חדשות.

 

מצפים לך... בהאוס

 

נטוורקינג נשים בהאוס

 

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן