חלל עבודה בשרון

חלל עבודה בשרון | משרדים משותפים להשכרה | האוסבניו יורק, בייג'ינג או תל אביב, בכל מקום ובכל העולם לומדים ליהנות מהיתרונות של חללי עבודה שיתופיים. ניתן למצוא בהם, עובדים זה לצד זה, פרילאנסים, שכירים, סטארטאפיסטים, חברות קטנות, עמותות ועוד. אנחנו בהאוס בחרנו להקים עבורכם חלל עבודה בשרון, ליד הבית שלכם. חלל מושקע, מטופח ומותאם לצרכים שלכם. 

 

חלל עבודה בשרון

כשאתם טסים לחו"ל אתם לא קונים מטוס. חללי העבודה המשותפים מובילים את התפיסה של חיסכון בטרחה של איתור משרד, בהקמה, בשיפוץ, ברכישת ריהוט וציוד ובחיסכון אמיתי בהשקעה כלכלית ובזמן של ניהול ותפעול משרד. כך, אתם יכולים להתרכז בליבה העסקית שלכם והטרחה ועלויות התפעול הן לחלוטין לא עליכם. לכן, חלל עבודה בשרון, שכולל מרחבי עבודה מושקעים, מטופחים וזמינים הוא פתרון מצוין לתושבי האזור.

 

גמישות מירבית

חללי העבודה המשותפים שכוללים פתרונות מודרניים וסביבת עבודה מקצועית שמתאימה לעסקים בכל גודל ולכל תקציב, יצרו גמישות מירבית מכיוון שניתן בכל עת להוסיף ולצמצם מרחבי עבודה בהתאמה לצרכים הנוכחיים ולשינויים שקורים בחיי כל עסק, ארגון או חברה. ההאוס מציע מתחם משרדים יוקרתי המאפשר סביבה נוחה ופורה לך, לעובדים שלך וללקוחות שלך ומסייע לך לחסוך בעלויות וליהנות מכל היתרונות במחיר נמוך ובמדיניות השכרה גמישה ביותר, לפי שעה, יום או תקופה ארוכה יותר. 

 

נוחות מפנקת

במתחם המעוצב והמטופח של ההאוס עומדים לשירותכם כל שירותי המשרד, חדרי ישיבות, לאונג' מפנק וסביבת עבודה אורבנית, מרוהטת, מאובזרת ונוחה. וכמובן, מטבח מאוזר ומטופח, ספרייה, מרפסת שמש מרווחת ועוד. אתם והאורחים שלכם מוזמנים ליהנות תמיד מיין איכותי, קפה טוב או כוס תה חמימה. הכל בכדי שתוכלו לעבוד באווירה נעימה, מטופחת ורגועה.

 

מענה מדוייק לצרכים

אנחנו בהאוס מבינים את הצרכים שלכם בדיוק. הצורך לעבוד ביחד וגם האפשרות לעבוד לבד, בשקט שלכם, בחלל מטופח, מזמין שבנוי בדיוק כמו שאתם צריכים. חלל עבודה משותף מכיל, מקצועי, מוקפד, מעניין, צבעוני ושמח. חלל שנותן לך ערכים מוספים של היכרות עם אנשים בעלי תחומי עניין דומים לכם, שיכולים לקדם את העסק שלכם קדימה. זאת אחת מהסיבות שבגללן הקמנו את ההאוס שכולל גם אפשרויות של מינגלינג עסקי, סדנאות מעשיות והתקדמות משותפת. לכם נשאר רק ליהנות מחלל עבודה בשרון, איכותי, מטופח ובדיוק ליד הבית שלכם.

 

אתם מוזמנים לכוס קפה, להכיר אותנו ולהצליח איתנו... בהאוס שלנו ושלך.

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן