אנחנו רוצים לארח אותך, גם לשעה קלה

כחלק מהעבודה שלך, את לפעמים זקוקה לחלל עבודה מכיל, מטופח, מקצועי ומוקפד, אפילו לשעה קלה של שקט וריכוז בעבודה, ישיבה מקצועית עם הצוות שלך או פגישה עם לקוחות בחדר ישיבות. אנחנו מזמינות אותך להכיר את הבית החדש שלך - ההאוס, חלל עבודה משותף לנשים במיקום מרכזי ברמת השרון, בו נשמח לארח אותך במשרדים לפי שעה במיוחד בשבילך. 

 

משרדים לפי שעה

את מוזמנת להגיע אלינו, לחלל עבודה שבנוי משני מפלסים מפנקים וחללים מרווחים שמתאימים בדיוק לעסק שלך, לשימוש שלך וגם של העובדים שלך. אנחנו מזמינים אותך לבחור בכל יום מחדש את חלל העבודה המועדף שלך מבין המשרדים המעוצבים לעבודה או מבין פינות הישיבה המטופחות בחלל המרכזי. בנוסף, את מוזמנת ליהנות מהמטבח הגדול, המאובזר והמפנק או להיפגש בנחת במרפסת הגדולה והמוארת שלנו.  

 

רק יתרונות

בהאוס, את מוזמנת ליהנות משלל יתרונות שיעזרו לך לגדול ולהתפתח בתנאים שלך ובדרך שלך. החלל המעוצב והמאובזר שלנו נבנה במיוחד עבורך ואת לא צריכה לדאוג לתשלום שכר דירה, ארנונה, חשמל או אפילו להביא חלב למשרד בבוקר. ההאוס נבנה בהמון מחשבה והקפדה על הפרטים וההתאמה המדוייקת לצרכים המשתנים שלך. הכל מוכן, מאובזר, מרוהט, מדוייק ומפנק.

 

ללא התחייבות

אנחנו רוצים לקיים איתך מערכת יחסים מתמשכת, יציבה ופורה אבל לא דורשים ממך להתחייב, אלא ליהנות. את מוזמנת להגיע מתי וכמה שאת רוצה אלינו וליהנות מעבודה במשרדים לפי שעה בהתאמה מדוייקת לצרכים המשתנים שלך. נשמח לארח אותך תמיד ואת מוזמנת לעבוד, להיפגש עם לקוחות וספקים ופשוט ליהנות מהעבודה ומאיכות החיים בהאוס שלך.

 

דרך עבודה חדשה

אז את מוזמנת להכיר ולעבוד בדרך העבודה החדשה של המאה העשרים ואחת ולבוא לעבוד בהאוס במשרדים לפי שעה. צורת עבודה שאיננה מחייבת אותך ומותאמת בדיוק לצרכים המשתנים שלך. את מוזמנת ליהנות מחלל עבודה מאובזר ומטופח שכולו חווייה, חלל עבודה שתוכנן בהמון אהבה בדיוק לצרכים שלך.

 

אנחנו ממתינים לבואך, אלינו, גם לשעה קלה ...  

 

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן