חלל עבודה משותף לעבוד לבד.... ביחד

אנחנו בהאוס מבינים את הצרכים שלך בדיוק. הצורך לעבוד ביחד כשאת רוצה עם נשים שדומות לך וגם האפשרות לעבוד לבד, בשקט שלך, בחלל מטופח, מזמין שבנוי בדיוק כמו שאת אוהבת. חלל עבודה משותף מכיל, מקצועי, מוקפד, מעניין, צבעוני ושמח.

 

האוס.. המקום שלך 

תכננו, עיצבנו, בנינו ויצרנו עבורך מקום מושלם ברמת השרון, חלל עבודה משותף לנשים, במיוחד בשבילך. מקום מטופח ומאובזר שאליו תוכלי להגיע החל ממחר מבלי לדאוג לשיפוץ, לאיבזור, לרהיטים, לארנונה, לחשמל ולשאר כאבי הראש שכרוכים בשכירת משרד. אבל.. וזה אבל גדול. מקום מושלם. מעוצב לפרטי פרטים, בדיוק כמו שאת אוהבת עם חללים גדולים, נוחים, רכים, עיצוב מזמין ונוח ועם רהיטים משובחים של המעצבים המובילים בעולם. בנוסף, מחכה לך בהאוס אזור קפה מושלם, נקי ומטופח, ספרייה מדהימה, חנות פופ אפ. בקיצור.. חלל עבודה משותף מושלם, בדיוק כפי שאת רוצה וחולמת.

 

גמישות מירבית

אנחנו מבינים שהצרכים שלך משתנים ושומרים עבורך על גמישות מירבית. אנחנו פה בשבילך אם את צריכה פגישות קטנות של שעה שעתיים עם לקוחות או ספקים, שכירת משרד קבוע בשבילך או חלל עבודה לעובדים שלך. את מוזמנת להשתמש באחד מחדרי הישיבות המעוצבים מאובזרים, או לשבת בפגישה עם כוס קפה מפנקת במרפסת. 

 

גיוון

אנחנו יודעים שאת גם אוהבת גיוון. לכן, בכל יום מחדש תוכלי לבחור לעצמך, אם תרצי, בחלל העבודה המשותף את האזור המועדף שלך. בקומה השנייה של ההאוס מחכים לך משרדים קטנים ומעוצבים לעבודה, ספרייה, פינות ישיבה מעוצבות, חנות POPUP מתחלפת עם פריטים שווים וכמובן, מטבח מאובזר.  בשעות הערב, אנחנו מזמינים אותך למפגשים חברתיים, הרצאות וקורסים שיתקיימו בחלל עבודה הראשי של ההאוס. מפגשים כיפיים, מעשירים ונטוורקינג עם נשים שדומות לך. 

 

בשבילך... באהבה גדולה

אנחנו בהאוס מאמינים בך. לכן, רצינו ליצור מקום שיותאם להתפתחות האישית שלך. את מוזמנת לעבוד, להתפתח, להיפגש עם לקוחות וספקים ופשוט ליהנות מהעבודה ומאיכות החיים בהאוס שלך.

אנחנו כאן תמיד בשבילך, כמה שאת צריכה ואיך שאת רוצה.  

 

אנחנו נשמח להכיר אותך, בואי להיפגש איתנו, אנחנו מחכים לך... בהאוס

חלל עבודה משותף | עמדות אופן ספייס | האוס

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן