נטוורקינג נשים - יוצרות ביחד מציאות חדשה

 

להיפגש ולעשות עסקים... ביחד

בעולם הישן, גברים הלכו לפגישות ביחד. הם הכירו בצבא, המשיכו בעסקים ואנחנו מודרנו. פשוט, כי לא היינו שם. גם היום, בעולם חדש ומשתנה שמאפשר לנשים הזדמנויות רבות עדיין לא תמיד יש לנו כניסה לחללים הללו. אבל, אנחנו יכולות וחשוב שנייצר חללים כאלו לעצמנו. מקומות שבהן נוכל לייצר נטוורקינג משלנו, נטוורקינג נשים, קרייריסטיות, חזקות, עצמאיות ונבונות. נטווריקנג שיסייע לנו להצליח לייצר קשרים עסקיים ועבודה הדדית.

 

אתגרים ייחודיים לנשים בעבודה  

נשים עובדות, גם שכירות וגם עצמאיות, חוות חוויית עבודה אחרת, מאתגרת וייחודית. אנחנו עובדות לרוב גם בעבודה וגם בבית ולכן יש חשיבות רבה לניהול הזמן בצורה אופטימלית וליצירת קשרים עסקיים שיסייעו לנו להצליח ביחד.

 

נטוורקינג נשים בהאוס

לנשים בשוק העבודה, הן כשכירות והן כעצמאיות ובעלות עסקים חשובה סביבה תומכת, נעימה, מכילה ומטופחת. אנחנו רוצות לעבוד וליצור בחלל עבודה מכיל, מטופח, מוקפד, מעניין ומקצועי. חלל עבודה שמאפשר עבודה ביחד ולחוד. חלל שמאפשר פגישות ספונטניות ומתוכננות עם נשים שחולקות שאיפות דומות, להתקדם ולהצליח בעולם תחרותי.

 

האוס.. מושלם בשבילך

המקום המושלם עבורך ועבור נשים כמוך הוא ההאוס שנמצא במיקום מרכזי ברמת השרון, חלל עבודה משותף לנשים. חלל עבודה מאובזר ומטופח שכולו חווייה, גם לעבודה, גם לשעות הפנאי וגם להעשרה, להתקדמות ולהתפתחות. חלל עבודה שתוכנן בהמון מחשבה ואהבה בדיוק לצרכים שלך.  

 

מחכים לך

את מוזמנת להכיר את ההאוס, לעבוד בו, לבלות ולעשות נטוורקינג נשים עם חברות חדשות שמחכות להכיר אותך. ההאוס כולל שני מפלסים מפנקים וחללים מרווחים שמתאימים בדיוק לעסק שלך, לקליניקה או למשרד, לשימוש שלך וגם של העובדים שלך. ובנוסף, מרפסת גדולה ומוארת. בקומה השנייה של ההאוס מחכים לך משרדים קטנים ומעוצבים לעבודה, ספרייה, פינות ישיבה מעוצבות וכמובן, מטבח מאובזר. את מוזמנת לעבוד, להתפתח, להיפגש עם לקוחות וספקים ופשוט ליהנות מהעבודה ומאיכות החיים בהאוס שלך. כי מגיע לך ליהנות.

 

אנחנו נשמח לפגוש אותך, התקשרי עוד היום לתיאום פגישה, אנחנו מחכים לך... בהאוס

נטוורקינג נשים | עסקים לנשים | האוס

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן