חללי עבודה משותפים תל אביב

מהי עבודה?

בשנים האחרונות מושגי "העבודה" ו"קריירה" השתנו. היום מושג העבודה הפך להיות דינמי. רבות מאיתנו בוחרות בקריירה אישית כעצמאית, כפרילנסרית ובכך מצליחות לייצר שליטה טובה על הזמן שלנו, על מדדי ההצלחה שלנו ומנהלות את עצמנו בכל הפרמטרים. אז אם אנחנו לא עובדות כמו פעם, למה שנעבוד במשרד של פעם?

 

שינויים

המהות של חללי עבודה היא שינוי. אנחנו חיים בעולם משתנה, את והעסק שלך דינמיים, לפעמים את אוהבת לעבוד בחדר סגור, לפעמים בחלל משותף. לפעמים את אוהבת לעבוד בישיבה ולפעמים בעמידה. היום את עסק של איש אחד, ומחר יש לך צוות של עובדים. חללי עבודה משתנים יחד איתך. והכל בהתחייבות גמישה לפרקי זמן קצרים. 

 

קונספט עולמי

הרעיון של חללי העבודה הגיע לארץ מחו"ל, או אולי להיפך. אחד מהמובילים בתחום הוא אדם נוימן מייסד WE WORK, חברה אמריקאית עם מייסד ישראלי שהקימה מאות חללי עבודה בערים המרכזיות בכל העולם וגם בישראל. היום קיימים חללי עבודה משותפים תל אביב, ניו יורק ובייג'ינג. בכל מקום ובכל העולם.

 

חללי עבודה משותפים תל אביב

חללי העבודה הראשונים בישראל הוקמו בתל אביב. מרחבי עבודה משותפים עם פתרונות מודרניים וסביבת עבודה מקצועית שמתאימה לעסקים בכל גודל ולכל תקציב. חללי עבודה אלו הובילו תפיסה חדשנית של חיסכון בעלויות הקמה, בהשקעה כלכלית ובטרחה המתמשכת של ניהול ותפעול משרד. בנוסף, חללים אלו יצרו גמישות מירבית מכיוון שניתן בכל עת להוסיף ולצמצם מרחבי עבודה בהתאמה לצרכים הנוכחיים ולדרישות העתידיות. 

 

ההאוס, קרוב אליך 

חללי עבודה משותפים תל אביב הם רעיון מקסים, אבל מכיוון שלא כולנו גרים בתל אביב, בחרנו להקים את ההאוס הראשון שלנו ברמת השרון. להקים עבורך סביבה מפנקת ותומכת קרוב אליך, לבית שלך. כך שתוכלי לקום בבוקר, להתארגן ולהגיע במהירות. קרוב אליך, בכדי שלא תבזבזי שעות יקרות בנסיעות ברכב ובפקקים.

 

חללי העבודה המשותפים בהאוס...

מדוייקים, מעוצבים ומותאמים בדיוק עבורך ותוך מתן מענה לצרכים שלך. מגוון חללי עבודה משותפים שחושבים עליך, על הרצונות שלך, על הצרכים שלך, על יום העבודה שלך, על הפגישות שלך ועל כלל המשימות שעומדות בפנייך. הכל מתוך הבנה שאת צריכה מקום משלך. רגוע, השראתי ומקצועי, באווירה חברותית, שמחה ומאפשרת, עם חברות לדרך.

 

בשבילך...

השיטה החדשה מאפשרת לך לעבוד בדיוק כמו שאת רוצה: לשכור את החלל שהכי מתאים לך, להגדיל או להקטין אותו וליהנות מסביבת עבודה מטופחת, דינמית, מאפשרת תומכת ומעוררת השראה.

 

מחכים לך בהאוס...

 

חללי עבודה משותפים תל אביב | האוס רמת השרון

 

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן