נשים ועסקים – הטיפים שיובילו אותך לצמיחה והצלחה

נשים ועסקיםפעם אמרו שגברים יכולים להיות מה שהם רוצים והנשים – חייבות להישאר בבית. המציאות כיום אחרת לגמרי וצמד המילים נשים ועסקים הולכים יפה מאוד ביחד. אבל אף אחת לא נולדת עם כל הידע, כיצד להצליח. אם את מקימה עסק משלך או רוצה לשדרג את העסק ולהרחיב אותו, קבלי כמה טיפים שיובילו אותך לצמיחה ולהצלחה. באדיבות האוס, קונספט שמתאים לצרכי העסק המודרני. 

נשים ועסקים – סמני מטרות, כי השמיים הם הגבול 

נשות עסקים שהצליחו בגדול תמיד יודעות לספר על אנשים שהביטו בהן מלמעלה למטה, לאורך הדרך. אפשר לשמוע הרבה נשמות טובות שמסבירות למה החלום שלך בלתי אפשרי להשגה. אבל חלומות מתחילים להגשים מבפנים. המכשול הוא כשלא מסמנים מטרות ראויות. אל תחששי לסמן מטרות. גם אם השמיים הם הגבול וגם אם לפעמים לא תצליחי, כשתחתרי קדימה, תשכילי לקצור עוד ועוד הישגים. 

לשאול – כי כשתדעי יותר, תצליחי יותר 

החולשה של גברים בעסקים היא שהם רוצים להצטייר תמיד כמצליחנים. אל תתני לגאווה מיותרת למנוע ממך ידע חשוב. זכרי כי זו לא בושה לשאול. נשים ועסקים זה שילוב טוב, כאשר תעשי שימוש בכוח שלך לאסוף מידע, לשאול עם סקרנות, לגייס תובנות מגברים ונשים, שהגיעו למשהו בחיים. כאשר תדעי יותר, תצליחי יותר. קראי ספרים, שוחחי את אנשים רבי השראה, האזיני לפודקסטים כלכליים. 

ניהול סדר יום – איך עושים את זה 

אם את מנהל קריירה ומשפחה, סדר היום שלך עמוס. אבל אפילו אם בשלב זה את בעיקר מקדמת את העסק שלך, יש לך לא מעט מטלות, סידורים ותוכניות שצריך להשלים. לפעמים נדמה שאין זמן להספיק את הכל. אז הטיפ החשוב הוא לנהל סדר יום מתוכנן ומחושב. 

הקצי זמן למטלות העיקריות. הפרידי בין עיקר לטפל, בין מטלות שדורשות חשיבה וריכוז לבין מטלות מונוטוניות. את השעות שבהן את ערנית ומפוקסת השקיעי בקידום העסק. ואם את מנהל חיי משפחה במקביל, הגדירי שעות שבהן את נטו זמינה עבור היקרים לך. תוכלי להיעזר בשירות מזכירות לקבלת הודעות ותצליחי. נשים ועסקים – להתנהל מסודר ולהצליח יותר. 

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן