נשים בשוק העבודה

מי אמר לך שזה יהיה קל?

ללמוד, לנהל בית, לפעמים להיות גם אמא ולהיות בזוגיות ולפתח קריירה משמעותית ולהתפתח ולהתעמל ולהיות חברה טובה ובת נהדרת וכלה מצטיינת ולהיראות נפלא ולהספיק לקניות ולרוץ לקנות מתנת יום הולדת וביום שישי באים אורחים.... מי אמר לך שזה יהיה קל?

הכל היום מהיר, נגיש, זמין, שירותי וגם את צריכה להיות כזו, זמינה תמיד, חייכנית, מועצמת, מכילה, יעילה ובקיצור מושלמת.

אז זה לא ממש קל, אנחנו בהאוס יודעות את זה ובגלל זה בדיוק הכנו לך סביבה מעצימה, בשבילך. מקום שבו אפשר לנוח, להירגע, לשתות כוס קפה טוב, לטעום עוגה מצויינת ולעבוד, בשקט, ביעילות, מוקפת בסביבה חמה, מחבקת ומכילה עם נשים שדומות לך. שביחד יודעות לצמוח קדימה. כי את צריכה לפעמים את השקט שלך בשביל לחשוב, להירגע ולצמוח.

נשים בשוק העבודה חוות חווייה אחרת, מאתגרת, ייחודית ומלאה בג'ינגול בין רצף משימות בלתי אפשריות. עם רצון אמיתי להצטיין, להתקדם ולהוכיח שזה אפשרי וניתן וגם עם חיוך. לנשים בשוק העבודה יש שתיים שלוש קריירות במקביל, כי הן מנהלות הן את החיים בחוץ והן בבית ולכן יש חשיבות רבה לניהול זמן, ביצוע משימות ביעילות ובמהירות, ליצירת קשרים ונטוורקינג ועוד.

בנוסף, לנו כנשים חשובה גם הסביבה. לנשים בשוק העבודה, הן כשכירות והן כעצמאיות ובעלות עסקים חשובה סביבה תומכת, נעימה, מכילה ומטופחת. 

את כאישה עובדת זקוקה לחלל עבודה מכיל, מטופח, מקצועי, מוקפד, מעניין, צבעוני ושמח. ולכן המקום האידיאלי החדש שלך הוא ההאוס שנמצא במיקום מרכזי ברמת השרון, חלל עבודה משותף לנשים. אז את מוזמנת להכיר ולעבוד בחלל עבודה מאובזר ומטופח שכולו חווייה, גם לעבודה, גם לשעות הפנאי וגם להעשרה, להתקדמות ולהתפתחות. חלל עבודה שתוכנן בהמון מחשבה ואהבה בדיוק לצרכים שלך.  

אנחנו ממתינים לבואך... להאוס

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן