חלל עבודה משותף לנשים בהאוס

 

תרגישי בבית.. בהאוס

את כאישה עובדת זקוקה לחלל עבודה מכיל, מטופח, מקצועי, מוקפד, מעניין, צבעוני ושמח. ולכן המקום האידיאלי החדש שלך הוא ההאוס. במיקום מרכזי ברמת השרון נפתח חלל עבודה משותף לנשים, במיוחד בשבילך. אם העסק שלך חדש, בגדילה או אפילו רק בתכנון, את צריכה מקום משלך, מקום מכיל, דואג, מטפח ומוכן בדיוק בלי לדאוג לשיפוץ, לאיבזור, לרהיטים, לארנונה, לחשמל ולשאר כאבי הראש שכרוכים בשכירת משרד.

 

לשם כך עוצב עבורך חלל עבודה שבנוי משני מפלסים מפנקים וחללים מרווחים שמתאימים בדיוק לעסק שלך, לקליניקה או למשרד, לשימוש שלך וגם של העובדים שלך. בנוסף, הכנו עבורך בהאוס חנות מושקעת וכמובן, מטבח גדול, שיתופי, מאובזר, נקי ומפנק לשתייה חמה או קרה ולארוחות קלות בישיבה או עמידה ליד האי, לבד או בצוותא עם חברות. ובנוסף, מרפסת גדולה ומוארת. כך שבכל יום מחדש תוכלי לבחור את חלל העבודה המועדף שלך. בקומה השנייה של ההאוס מחכים לך משרדים קטנים ומעוצבים לעבודה, ספרייה, פינות ישיבה מעוצבות, עיצוב שיער וציפורניים, חנות POPUP מתחלפת עם פריטים שווים וכמובן, מטבח מאובזר. את מוזמנת לעבוד, להתפתח, להיפגש עם לקוחות וספקים ופשוט ליהנות מהעבודה ומאיכות החיים בהאוס שלך.

 

במשך היום את יכולה לעבוד בהאוס, אבל לשעות הערב, הכנו עבורך קורסים מרתקים, סדנאות והעשרות מאתגרות, אירועים מיוחדים, מפגשים חברתיים והרצאות מעשירות שיתקיימו בחלל עבודה הראשי של ההאוס.

 

אז את מוזמנת להכיר ולעבוד בחלל עבודה מאובזר ומטופח שכולו חווייה, גם לעבודה, גם לשעות הפנאי וגם להעשרה, להתקדמות ולהתפתחות. חלל עבודה שתוכנן בהמון מחשבה ואהבה בדיוק לצרכים שלך ושל נשים כמוך. חברות שעדיין לא הכרת, אבל מצפות להכיר אותך.

אנחנו ממתינים לבואך... להאוס

 

חלל עבודה

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן