חללי עבודה משותפים

 

לעבוד במאה העשרים ואחת

חללי עבודה משותפים הם אורח החיים והעבודה החדש ומהווים את אחת המגמות הבולטות בשנים האחרונות בתחום התעסוקה, לעבודה במתחמים אלו יתרונות רבים ולכן ניתן למצוא במתחמים השונים, עובדים זה לצד זה, פרילאנסים, שכירים, סטארטאפיסטים, חברות קטנות, עמותות ועוד. המגמה הולכת וצוברת תאוצה בערים הגדולות בעולם והגיעה גם לישראל. בארץ, הוקמו חללי עבודה משותפים רבים, ביניהם: וויוורק - WeWork, מרקספייס - Merkspace, מיינדספייס - Mindspace, ריג'ס - Regus, מיקסר בגני התערוכה - MIXER, האבז - hubz  ועוד. אולם, כל החללים בנויים על קונספט די אחיד ושונה משמעותית מהקונספט של חללי העבודה המשותפים בהאוס. 

 

כי אנחנו מאמינים בך

כי ההאוס חזונו והאג'נדה העיקרית המקודמת בו היא קידום והגדלת מערך הנשים בעסקים. כי אנחנו מאמינים ביכולת נשית, עצמאית, פורצת דרך ובשוויון. מתוך הצורך הזה, עיצבנו ובנינו מקום שמבין ומכוון לצרכים שלך. סביבה מטופחת, מאתגרת, מצויידת, חכמה, עם כל מגוון השירותים ומדויקת, באווירה רגועה והשראתית שתסייע לנו להיות מי שאנחנו ולפרוץ דרכים חדשות עבורנו.   

 

חללי עבודה משותפים - רק יתרונות

האוס חללי עבודה משותפים, מציע מתחם משרדים יוקרתי המאפשר סביבה נוחה ופורה לך, לעובדים שלך וללקוחות שלך ומסייע לך לחסוך בעלויות וליהנות מכל היתרונות במחיר נמוך ובמדיניות השכרה גמישה ביותר, לפי שעה, יום או תקופה ארוכה יותר. במתחם המעוצב והמטופח תמצאי את כל שירותי המשרד, חדרי ישיבות, לאונג' מפנק וסביבת עבודה אורבנית, מרוהטת, מאובזרת ונוחה. וכמובן, מטבח מאובזר ומטופח, ספרייה, מרפסת שמש מרווחת ועוד.

 

האוס - חללי עבודה משותפים עם אג'נדה

האוס חללי עבודה משותפים, מאופיין באווירה קהילתית, תוססת, מעוצבת בקפידה ונשית, המשלבת בתוכה סביבת עבודה שקטה אל מול סביבת עבודה אינטנסיבית. במתחם את מוזמנת ליהנות מאירועים, הרצאות, חדרי ישיבות ייעודיים והיכרות עם נשים דומות לך, יזמיות ובעלות עסקים.  

 

חללי עבודה משותפים בהאוס...

מדוייק, מעוצב ומותאם בדיוק עבורך ותוך מתן מענה לצרכים שלך. ככה בדיוק תכננו את ההאוס חללי עבודה משותפים. מגוון חללי עבודה משותפים שחושבים עליך, על הרצונות שלך, על הצרכים שלך, על יום העבודה שלך, על הפגישות שלך ועל כלל המשימות שעומדות בפנייך. מתחם בו תוכלי לשכור שולחן בחללי עבודה משותפים או משרד פרטי. הכל מתוך הבנה שאת צריכה מקום משלך. רגוע, השראתי ומקצועי, באווירה חברותית, שמחה ומאפשרת, עם חברות לדרך.

 

בואי להכיר את המקום החדש שלך ב..האוס

 

חללי עבודה משותפים

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן