חללי עבודה משותפים

 

לעבוד במאה העשרים ואחת

חללי עבודה משותפים הם אורח החיים והעבודה החדשים ומהווים את אחת המגמות הבולטות בשנים האחרונות בתחום התעסוקה. לעבודה במתחמים אלו יתרונות רבים ולכן ניתן למצוא במתחמים השונים עובדים זה לצד זה פרילאנסים, שכירים, סטארטאפיסטים, חברות קטנות, עמותות ועוד. המגמה הולכת וצוברת תאוצה בערים הגדולות בעולם והגיעה גם לישראל. בארץ, הוקמו חללי עבודה משותפים רבים, ביניהם: וויוורק - WeWork, מרקספייס - Merkspace, מיינדספייס - Mindspace, ריג'ס - Regus, מיקסר בגני התערוכה - MIXER, האבז - hubz  ועוד. אולם, כל החללים בנויים על קונספט די אחיד ושונה משמעותית מהקונספט של חללי העבודה המשותפים בהאוס. 

 

היום עובדים אחרת... 

שוק העבודה משתנה, הצרכים שלנו גדלים והיום רובנו עובדים אחרת. פרילאנסרים, עצמאים, שכירים, סטארטאפיסטים, חברות קטנות וחברות בהליכי צמיחה עובדים זה לצד זה בחללי עבודה משותפים. 

 

כי אנחנו מאמינים בך

כי ההאוס חזונו והאג'נדה העיקרית המקודמת בו היא קידום והגדלת מערך הנשים בעסקים. כי אנחנו מאמינים ביכולת נשית, עצמאית, פורצת דרך ובשוויון. מתוך הצורך הזה, עיצבנו ובנינו מקום שמבין ומכוון לצרכים שלך. סביבה מטופחת, מאתגרת, מצויידת, חכמה, עם כל מגוון השירותים ומדויקת, באווירה רגועה והשראתית שתסייע לנו להיות מי שאנחנו ולפרוץ דרכים חדשות עבורנו.   

 

חללי עבודה משותפים - רק יתרונות

לעבודה בחללי עבודה משותפים יתרונות רבים: מרחבי עבודה משותפים עם פתרונות עסקיים וסביבת עבודה מקצועית שמתאימה לעסקים בכל גודל ולכל תקציב, חיסכון בעלויות הקמה, חיסכון בזמן ובמשאבים של ניהול ותפעול משרד. בנוסף, חללים אלו יוצרים גמישות מירבית מכיוון שניתן בכל עת להוסיף ולצמצם מרחבי עבודה בהתאמה לצרכים הנוכחיים ולדרישות העתידיות והכי חשוב עמיתים לדרך ממקצועות שונים שמסייעים אחד לשני, מייצרים נטוורקינג עסקי והופכים לקהילה. 

 

האוס - חללי עבודה משותפים עם אג'נדה

ההאוס מאופיין באווירה קהילתית, תוססת, מעוצבת בקפידה, המשלבת בתוכה סביבת עבודה שקטה אל מול סביבת עבודה אינטנסיבית. במתחם תיהנו מאירועים, נטוורקינג, MEET'ים, הרצאות, חדרי ישיבות ייעודיים והיכרות עם אנשים כמוך וכאלה השונים ממך. בנוסף, אנו דואגים לתמיכה וליווי עסקי, לנטוורקינג ולמתן מענה למגוון צרכים עסקיים. 

 

חללי עבודה משותפים בהאוס...

אנחנו יודעים ומאמינים שמגיע לך יותר. לכן הקמנו את ההאוס עבורך, מתחם משרדים יוקרתי המאפשר סביבה נוחה ומפרה לך, לעובדים שלך וללקוחות שלך. מדוייק, מעוצב ומותאם בדיוק עבורך ותוך מתן מענה לצרכים שלך. ככה בדיוק תכננו את ההאוס חללי עבודה משותפים. מגוון חללי עבודה משותפים שחושבים עליך, על הרצונות שלך, על הצרכים שלך, על יום העבודה שלך, על הפגישות שלך ועל כלל המשימות שעומדות בפנייך. מתחם בו תוכלי לשכור שולחן בחללי עבודה משותפים או משרד פרטי. הכל מתוך הבנה שאת צריכה מקום משלך. רגוע, השראתי ומקצועי, באווירה חברותית, שמחה ומאפשרת, עם חברות לדרך.

 

גמישות מירבית

השיטה של חללי עבודה משותפים מאפשרת לך לעבוד בדיוק לפי הצרכים המשתנים שלכם: לשכור את החלל שהכי מתאים לך, להגדיל או להקטין אותו וליהנות מסביבת עבודה מטופחת, דינמית, מאפשרת, תומכת ומעוררת השראה. כמו כן, ניתן להתאים את השינויים בארגון שלכם לגודל הנדרש, לפי תקופות, כמות העובדים, כמות הפגישות או שינויים ארגוניים ותפעוליים אחרים. הנכם מוזמנים לתאם עם הצוות שלנו פגישת היכרות והתאמת החלל לצרכים הייחודיים שלכם.

 

הגיע הזמן לבקר בהאוס. חלל העבודה החדש שלך.  

חללי עבודה משותפים | האוס רמת השרון

house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
house logo תאמו סיור
חייגו: 054-7780777
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן